Styczniowa zGrana Reda 2018

Start:
Koniec:
Lokalizacja:

Musisz być zalogowany by dołączyć do Eventu

Ilość graczy biorących udział / limit miejsc:

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach z grami planszowymi w Fabryce Kultury! 

Styczniowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się:
13 stycznia (sobota) 
od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)
w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a - Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo - bo ponad 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2018 roku będziecie mieli okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło Wam moc emocji i radości :)

Na styczeń przygotowaliśmy otwarty turniej w grę MISZMASZ! Zapisy zaczynają się o godzinie 17.00 a sam turniej o 18.00.
Więcej o grze: https://www.wydawnictworebel.pl/games/miszmasz-919.html 

Ponadto do dyspozycji będzie gralnia z ponad 100 tytułów do ogrania. W tym gry od naszych stałych partnerów: REBEL.plTreflBlack Monk Games,Albi PolskaGrannaEgmontfoxgames.pl oraz Wydawnictwo Lacerta!

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy "na zGranej będzie?" - w dowolnym z tych przypadków śmiało piszcie w dyskusji wydarzenia. 

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z "Planszówkami" w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 4 lata udało się zorganizować ponad 30 spotkań na których frekwencja nie spada poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci (staramy się aktualizować zbiór gier) jak i osoby dopiero raczkujące w temacie. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie bakcyla :) 

Do dyspozycji graczy będzie ponad 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący - czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!

Jak było na poprzednich planszówkach?
https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream

Przybywajcie! :)

Aga i Maciej z Ja Ty Gry